Mam na imię Weronika. Jestem magistrem pielęgniarstwa i specjalistką pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki medycznej. 

Studia I i II stopnia kończyłam na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Moja droga zawodowa od zawsze była związana z intensywną terapią. 

Aktualnie jestem studentką studiów podyplomowych na kierunku MBA w Ochronie Zdrowia.

Swoją drogę zawodową rozpoczęłam w 2017 r. na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii Kardiochirurgicznej. Obecnie pracuję na Oddziale Oparzeń IT. Przez pewien czas pracowałam także w Stacji Dializ oraz w Klinice Chirurgii Plastycznej. 

2017 roku powstała ,,W czepku urodzona”, która początkowo miała być miejscem dla wszystkich osób, które są związane z pielęgniarstwem. Po wielu miesiącach prób i błędów, zrozumiałam, że w swojej działalności chciałabym wspierać pielęgniarki i pielęgniarzy w pierwszych latach pracy oraz pomagać studentom. Wiem jak trudny jest zawód pielęgniarki i jak bardzo potrzebne jest wsparcie na początku drogi zawodowej. Dlatego jeśli tutaj trafiłeś/trafiłaś – zostań na dłużej i pozwól sobie pomóc. 

Prywatnie jestem mamą cudownego chłopca.